Vārda dienu svin: Alnis, Andulis

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Septembris- Veselības mēnesis

Vasara parasti tiek uzskatīta par aktīvo sezonu, kad pēc iespējas vairāk cenšamies būt svaigā gaisā un kustēties. Taču ar rudens iestāšanos sezona nebeidzas.
Šogad septembris Ikšķiles novadā tiek pasludināts par Veselības mēnesi, kura devīze ir - ESI VESELS – DZĪVO GARI. Arī pēc vasaras turpināsim rosīties un piedalīties dažādās aktivitātēs, kas saistītas ar veselīgu dzīvesveidu.
Veselīgo mēnesi iesāksim un atklāsim 2. septembrī ar streetbola turnīru “Ikšķbols”, kas tiek organizēts sadarbībā ar biedrību “Ikšķiles sporta klubs”, kur gaidīti arī paši mazāki, kuri tiks nodarbināti aktīvi darbojoties radošajās darbnīcās.Dienas noslēgumā, jauniešus un citus interesentus aicinām uz GHETTO GAMES filmas “Inteliģentie huligāni” seansu Ikšķiles Tautas namā, plkst. 20:00. Pirms seansa – ielu vingrotāju “Street warriors” priekšnesums.
Katru nedēļu visa septembra garumā būs iespējams piedalīties sportiskajās aktivitātēs dažādām vecumu grupām. Pirmdienās plkst. 12:00 un 13:00, ik stundu āra trenažieru laukumā gaidīsim seniorus, savukārt nūjošanas entuziasti aicināti pirmdienās plkst. 19:00, tikšanās pie slēpošanas trases sākumā Ikšķilē. Trešdienās fitnesa faniem būs iespēja vingrot kopā ar biedrību “KSMR Fitness”. Treniņi notiks Ikšķiles vidusskolas stadionā, plkst. 20:45. Darba nedēļu noslēgsim zumbas ritmos plkst. 19:00 pļaviņā pretī Ikšķiles tautas namam. Eiropas mobilitātes nedēļas ietvaros pirmsskolas izglītības iestādēs notiks informatīvi un aktīvi pasākumi saistībā ar velo drošību. Savukārt jaunajām māmiņām tiks rīkota īpaša vingrošana, kurā varēs piedalīties kopā ar mazuli.
Pasākumos aicināts piedalīties ikviens interesents. Visas septembra aktivitātes ir bez maksas.
Tāpat noteikti aicinām piedalīties:
* 9. septembrī Vispasaules spēka dienā, kur varēs parādīt savu roku spēku, pēc iespējas vairāk reižu pievelkoties pie stieņa;
* 11.septembris - Veselības veicināšanas centrā lekcija "Veselā miesā vesels gars"
* 13.septembris - ekstrēmo sporta veidu cienītāji aicināti piedalīties velo/skrituļslidu/skrituļdēļu u.c braucamo pasākumā “Kritiskā masa”;
* 16.septembrī aicinām izzinošā pārgājienā pa Zilajiem kalniem kopā ar vides speciālistu Aivaru Bigaču;
* 17.septembrī Ikšķiles novada teritorijā notiks kārtējais SEB MTB posms. Vairāk info www.velo.lv
* 19.septembrī Veselības veicināšanas centrā lekcija "Fizisko aktivitātāšu nozīmīgums ikdienā"
* 21.septembrī Tīnūžu pamatskolas stadionā notiks “Olimpiskā diena 2017 - cilvēkiem ar invaliditāti”
* 22.septembrī – Olimpiskās dienas ietvaros visi tiek aicināti piedalīties kopīgā rīta vingrošanā. Velti 10 minūtes lieliskam savas dienas iesākumam!
* 23.septembrī prāta spēļu guru tiek aicināti piedalīties “TEMPO kausa izcīņā šahā”;
* 24.septembrī , Eiropas mobilitātes nedēļas ietvaros, aicinām velo braucienā visai ģimenei pa Ikšķiles novadu gida pavadībā.
* 25.septembrī, Ikšķiles novada jaunieši tiek aicināti uz izglītojošu un praktisku lekciju par seksuāli reproduktīvo veselību kopā ar biedrību “Papardes zieds”

Aicinām ikvienu novada iedzīvotāju aktīvi piedalīties šajos pasākumos, lai būtu veseli un dzīvotu gari.

N.B. Pasākumu programmā iespējamas izmaiņas!

25247e67d59fa4e5f04c565956ff2f52

 
 
 

Aktualitātes

Izsludināts konkurss „Labākais sociālais darbinieks Latvijā – 2017”

18-01-2018

Labklājības ministrija (LM) no 16.janvāra līdz 15.februārim izsludina konkursu „Labākais sociālais darbinieks Latvijā – 2017.”. Konkursa mērķis ir apzināt un pateikt paldies sociālajiem darbiniekiem Latvijā, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē, sniedz profesionālu atbalstu iedzīvotājiem dažādu sociālo problēmu risināšanā un novēršanā un popularizē sociālā darbinieka profesiju Latvijā. Pretendenti tiek izvirzīti un vērtēti šādās nominācijās: ·...

Lasīt vairāk

Ikšķiles novadā sāk darboties publiskās slidotavas

18-01-2018

Aktīva dzīvesveida piekritējiem ziemas sals nav šķērslis izbaudīt slidošanas burvību, gan arī uzspēlēt hokeju, tādēļ arī šogad Ikšķiles novada pašvaldība parūpējusies par bezmaksas dabīgā ledus slidotavām. Kā informēja Ikšķiles novada pašvaldības sporta pasākumu organizatore Agita Kābele, šajā ziemas sezonā pašvaldība iekārtojusi divas slidotavas- hokeja laukumus. Apmeklētājiem jau pieejama ir  slidotava Ikšķiles centrā starp daudzdzīvokļu mājām, kuru izsenis ikšķilieši izmanto dažādām sportiskām...

Lasīt vairāk

Aicinām piedalīties aptaujā un izteikt savu viedokli!

18-01-2018

Ikšķiles novada pašvaldība ir uzsākusi Ikšķiles novada attīstības programmas 2018.–2024.gadam izstrādi. Lai noskaidrotu Jūsu viedokli par novada attīstības iespējām, problēmām un to iespējamajiem risinājumiem, kā arī sagatavotu priekšlikumus Ikšķiles novada attīstības programmas 2018. – 2024. gadam izstrādei, ir sagatavota aptaujas anketa. Aptauja ir anonīma, tās rezultāti tiks publicēti tikai apkopotā veidā. Aptaujas anketa ir pieejama gan papīra formātā, gan elektroniski. Aptaujas anketas elektroniskā...

Lasīt vairāk

Jaunākā informācija par distanču slēpošanas trasi Zilajos kalnos (18.01.2018)

18-01-2018

Laba diena! Sniedziņš snieg, bet mežā sniega pamaz, un tas ir par vieglu un pūkainu. Trasi pagaidām sagatavot nevar, bet esam gatavi startēt tiklīdz tas būs normāli iespējams. ❄❄❄Neiesakām arī uzreiz mesties slēpot, jo slēpes vienkārši šļūks pa zemi.

Lasīt vairāk

Cikls “Gaismas pusē” iemirdzas mākslā

16-01-2018

  Adventes laikā Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi un pedagogi ar koncertu ieskandināja ziemas noskaņu ciklu “Gaismas pusē”. Savukārt jauno 2018.gadu - Latvijas simtgades un mūsu skolas piekto jubilejas gadu, 8.janvārī Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolā cikla “Gaismas pusē” turpinājums iemirdzējās mākslā. Trīs tūrēs izstādes atklāšanu ar jestru un tautisku mūziku ieskandināja skolas pedagogu folkgrupa, veltot dziesmas jaunajam gadam, Latvijai, mūsu...

Lasīt vairāk

Noslēdzies 1. posms “Ikšķiles novada TEMPO kausa izcīņa šāhā 2018”

15-01-2018

  13.janvārī Ikšķiles tautas namā notika “Ikšķiles novada TEMPO kausa izcīņa šahā 2018” 1.posms, pulcējot 24 dalībniekus no dažādām Latvijas pilsētām (Rīga, Ogre, Mālpils, Sigulda, Ikšķile u.c.) un dažādus vecuma sportistus.

Lasīt vairāk

Ikšķiles jaunie komponisti aicina uz koncertu

13-01-2018

Kā pirmās sniegpārslas ir sagaidīti arī Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas jauno komponistu sacerētie skaņdarbi. 12 no tiem ir audzēkņu pirmās kompozīcijas. Tās ir gan dziesmas, gan skaņdarbi klavierēm un citiem mūzikas instrumentiem.

Lasīt vairāk

Uzņemšana Tīnūžu pamatskolas 1.klasē 2018./2019.mācību gadam

13-01-2018

Informējam, ka saskaņā ar  Ikšķiles novada pašvaldības saistošajiem noteikumiem Nr.36/2014 “Kārtība, kādā izglītojamos uzņem Ikšķiles novada pašvaldības vispārējās izglītības iestāžu, kuras īsteno vispārējās pamatizglītības programmas, 1. klasēs”, Tīnūžu pamatskola ar 2018. gada 1. februāri aicina pieteikties uzņemšanai 1. klasei 2018./2019. mācību gadam.

Lasīt vairāk

Tīnūžos apskatāma izstāde "Gaismas pusē"

13-01-2018

13.janvārī Tīnūžu tautas namā tika atklāta Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas pieaugušo studijas radošo darbu izstāde no  pasākumu cikla “Gaismas pusē”, kas aizsākās jau adventes laikā ar koncertu Ikšķiles ev.luteriskajā baznīcā. Izstādē apskatāmi pieaugušo studijas radošo darbi eļļas, akvareļa un keramikas tehnikā. Izstāde apskatāma līdz 18.martam.

Lasīt vairāk