Vārda dienu svin: Marlēna, Ilvija, Ziedone

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Pasākums ”Prieks iespurdza debesīs un iekrita rokās smaidam”

21.aprīlī Tīnūžu tautas namā notika senioru pavasara svētku pasākums ”Prieks iespurdza debesīs un iekrita rokās smaidam”.

Ikšķiles novada seniorus laipni sagaidīja Tīnūžu tautas nama vadītāja Valda Kurša, sveicot visus ar skaisto pavasari un atkalsatikšanos. Arī Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš uzrunāja klātesošos: “Man liels prieks, ka jūs neesat zaudējuši enerģiju un dzīvesprieku un  turpināt būt aktīvi.” Viņš uzsvēra, ka šogad pasākums notiek jau atjaunotajā tautas namā, kurā savas otrās mājas raduši gan bērnu, gan pieaugušo amatiermākslas kolektīvi. Uzrunas nobeigumā priekšsēdētājs novēlēja senioriem labu veselību, kas sniedz pašu galveno- dzīvesprieku.

Pasākumā senioriem skaistu koncertu sniedza senioru deju kopa “Vijas”, bet balles ritmos iejusties ļāva mūziķis Pēteris no Ērgļiem.

Senioru pasākums 4 Senioru pasākums 3

Senioru pasākums 5 Senioru pasākums 2

Senioru pasākums 6 Senioru pasākums 7

Senioru pasākums 8 Senioru pasākums 9

 
 
 

Aktualitātes

“Cilvēka mūža ritums” muzejnaktī Ikšķiles vidusskolā

24-05-2017

  Cilvēka mūža ritējums Krišjāņa Barona sakārtotajās latvju dainās bija idejiskais pamats šī gada Ikšķiles vidusskolas muzejnakts tēmai, kas šogad ievijās visas Latvijas Laika ratā. Saules meitu dziedājuma iedvesmoti, muzejnakts apmeklētāji izmantoja laiku pēc savām vēlmēm un interesēm.

Lasīt vairāk

Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas trešais izlaidums

24-05-2017

   19.maija siltajā un saulainajā pavasara vakarā Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolā viss smaržoja pēc ievām, gaisā virmoja svētku, pacilātības un prieka sajūta. Mēs piedzīvojām visskaistāko dienu katras skolas pastāvēšanas vēsturē – izlaidumu, kurš šogad bija veltīts vienai absolventei, Klavierspēles klases absolventei Alisei Bogdanovai.

Lasīt vairāk

Šonedēļ ar 12 bezmaksas koncertiem ceļā dosies Latvijas ekspresis simtgadei

24-05-2017

Šonedēļ, no 26. līdz 28. maijam, cauri Latvijas vēsturiskajiem novadiem ceļā dosies speciāls vilciena reiss „Latvijas ekspresis simtgadei” ar vairāk nekā 180 dziedātājiem un dejotājiem. Gatavojoties Latvijas valsts simtgadei un XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem, trijās dienās gaidāmi 12 unikāli bezmaksas koncerti. Īpašais vilciens piestās Latvijas vietās un dzelzceļa staciju laukumos, sniedzot koncertus kopā ar koriem BALSIS...

Lasīt vairāk

Gaiši un sirsnīgi izskanējis Mātes dienas koncerts “Kluss starojums no mātes” Ikšķilē

24-05-2017

  “Kluss starojums no mātes. Klusums tīrs. Te, neejiet, te- viņa ziedējusi” (Anna Rancāne) Kā kluss, bet sirsnīgs, mīļš, gaišs, ar kādu asaru uz māmiņas un vecmāmiņas vaiga izskanējis Mātes dienai veltīts koncerts Ikšķiles Ev.Luteriskajā baznīcā. Jau kā tradīcija izveidojusies, ka otro gadu Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas mūzikas nodaļas audzēkņi dāvā visskaistāko dāvanu savām māmiņām – labu mūziku, ko spēj apgūt...

Lasīt vairāk

Iedzīvotājus aicina veikt bezmaksas profilaktiskās veselības pārbaudes

24-05-2017

Nacionālais veselības dienests atgādina, ka iedzīvotājiem no valsts budžeta līdzekļiem tiek apmaksātas noteiktas profilaktiskās veselības pārbaudes un vakcinācija, kas sniedz iespēju uzraudzīt savu veselību, savlaicīgi pamanīt izmaiņas veselības stāvoklī un pasargāt sevi no saslimšanām.

Lasīt vairāk

Ikšķiles jauno mākslinieku panākumi starptautiskajā konkursā Čehijā

24-05-2017

  Jau ceturto gadu Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas jaunie mākslinieki piedalījās 45.Starptautiskais bērnu mākslas konkursā Lidicē Čehijā. Šī gada konkursa tēma “Ceļojums”, bija veiksmīga bērnu fantāzijas lidojumam izsapņojot, izfantazējot visneticamākos un visneiespējamākos ceļojumus dažādos mākslas žanros un tehnikās.

Lasīt vairāk

Tikšanās ar dzejnieku Kārli Vērdiņu

24-05-2017

  15.maijā, Starptautiskajā ģimenes dienā, mūsu skolā viesojās dzejnieks Kārlis Vērdiņš. Kārlis Vērdiņš ir bijis Latvijas Literatūras gada balvas divkārtējs laureāts un pašlaik studē salīdzinošo literatūrzinātni doktorantūrā ASV, Sentluisā, Vašingtona universitātē. Pēdējā laikā izdotais dzejoļu krājums ar nosaukumu “Tētis” ir iedvesmojis mūsu skolas 8.b klasi un latviešu valodas un literatūras skolotāju Zani Bēķi iestudēt mazās formas uzvedumu „Es un tētis”. Šis...

Lasīt vairāk

Deputātu kandidātu saraksti Ikšķiles novada pašvaldības domes vēlēšanām

24-05-2017

Šī gada 3.jūnija Ikšķiles novada pašvaldības domes vēlēšanām novada vēlēšanu komisija ir reģistrējusi sešus deputātu kandidātu sarakstus. Kopā vēlēšanām pieteikti 95 deputātu kandidāti. Saskaņā ar Republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanu likumu Ikšķiles novadā jāievēl 15 deputāti.

Lasīt vairāk

3.jūnijā – pašvaldību vēlēšanas!

24-05-2017

2017.gada 3.jūnijā, sestdienā, Latvijā notiks republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanas. Arī Ikšķiles novada balsstiesīgie iedzīvotāji vēlēšanās izraudzīsies 15 deputātus, kuriem uzticēs pašvaldības vadību nākamos četrus gadus.

Lasīt vairāk

Jaunākās foto galerijas