Vārda dienu svin: Otīlija, Iveta

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Pašvaldībā atzīmē Policijas dienu (video)

Policijas diena5.12 5

5.decembris ir ne tikai Policijas diena, bet arī visas Latvijas svētki. Tālajā 1918.gadā, kad mūsu valsts bija tikko dibināta un bija vēl trausla un neaizsargāta, 5.decembrī Tautas Padome izveidoja Latvijas brīvvalsts policijas dienestu.  Tas bija ļoti nozīmīgs lēmums mūsu valsts saglabāšanā.  Atzīmējot Policijas 99.gadadienu un Policijas profesionālos svētkus, 5.decembrī Ikšķiles novada pašvaldībā notika svinīga pieņemšana, uz kuru bija aicināti Reģionālās pašvaldības policijas, kā arī Valsts policijas darbinieki.

 

Pasākumā domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš pateicās Reģionālajai pašvaldības policijai par piecu gadu veiksmīgo sadarbību sabiedriskās drošības un  kārtības nodrošināšanā Ikšķiles novadā, pasniedzot Pateicības darbiniekiem, kuri Ikšķiles novada labā strādājuši visilgāk. Pateicību saņēma Reģionālās pašvaldības policijas priekšnieks Māris Bomiņš, policijas priekšnieka vietnieks Germans Ivanovs, Ikšķiles novada nodaļas priekšnieks Gundars Dzenis un darbinieki:  inspektors Jānis Bērziņš, inspektors Ingus Vāgners, inspektors Sandis Lejkrists, kārtībniece Sandra Beļakova, kārtībnieks Normunds Akmeņkalns, kārtībnieks Andris Jansons, vecākā inspektore Ieva Krapāne. Paldies tika teikts arī inspektoram Jānim Bruševicam, inspektoram Dainim Ilgažam, kārtībniekam Mārim Damškalnam un  kārtībniekam Henriham Atroščenkovam. Par veiksmīgu sadarbību pašvaldība pateicības pasniedza Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa priekšniekam Vilnim Naglim, Kārtības policijas nodaļas vecākajam  inspektoram majoram Arnim Birzem un Ogres iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektoram kapteinim Agrim Bilderam.

Reģionālajai pašvaldības policijai paldies par kopīgi veikto darbu teica arī Ikšķiles vidusskolas,Tīnūžu pamatskolas, kā arī Kultūras pārvaldes un Izglītības, sporta un jaunatnes lietu pārvaldes pārstāvji. Klātesošos ar  lustīgām dziesmām priecēja bērnu vokālais ansamblis “Puķuzirnis” Sarmītes Viļumas vadībā.

Ikšķiles novada pašvaldība profesijas svētkos saviem sadarbības partneriem vēl, lai nozīmīgais un svarīgais darbs policijā dotu gandarījumu, lai rūpējoties par sabiedrības drošību un kārtību, izdodas saglabāt sirds gaišumu un optimismu!

Policijas diena5.12 6 Policijas diena5.12 7

  Policijas diena5.12 9 Policijas diena5.12 10

Policijas diena5.12 11 Policijas diena5.12 12

Policijas diena5.12 13 Policijas diena5.12 14

Policijas diena5.12 15 Policijas diena5.12 16

Policijas diena5.12 17 Policijas diena5.12 18

Policijas diena5.12 1 Policijas diena5.12 2

Policijas diena5.12 3 Policijas diena5.12 8

Policijas diena5.12 4

 

 
 
 

Aktualitātes

Bezmaksas apmeklējums bērnu izklaides centrā „Džungļu parks”

11-12-2017

Tuvojoties brīnumu apvītajiem un sirds siltuma pilnajiem Ziemassvētkie, bērnu izklaides centrs „Džungļu parks” 20. decembrī no pulksten 11.00-19.00 piedāvā bez maksas izrotaļāties un atpūsties maznodrošināto un trūcīgo ģimeņu bērniem vecumā līdz 12 gadiem. Lai bez maksas apmeklētu „Džungļu parku”, jāuzrāda maznodrošinātas vai trūcīgas ģimenes statusa izziņa un jāapmeklē centrs pilngadīgas personas pavadībā, kas parakstās par drošības noteikumu ievērošanu un bērnu...

Lasīt vairāk

Teātra sporta turnīrs Iecavas vidusskolā

11-12-2017

  Kā ik gadu, Adventa laikā Iecavas vidusskolā tiek organizēts sadraudzības turnīrs, kurā neiztrūkstošas ir Ikšķiles vidusskolas komandas. Šogad jāuzteic jaunā maiņa – 5.a klases komanda, kuras dalībnieces, vēl būdamas ceturtklasnieces, sāka izmēģināt darboties improvizācijā, turklāt rezultāts izrādījās veiksmīgs. Šobrīd meitenes ir gatavas piedalīties arī nopietnākos turnīros. 

Lasīt vairāk

Zentu Mauriņu (1897 - 1978), rakstnieci, zinātnieci atceroties

11-12-2017

Ikšķiles novada Centrālās bibliotēkas abonementā var iepazīties ar grāmatu izstādi veltītu Zentas Mauriņas atcerei.

Lasīt vairāk

Aizvadīts jauniešu vokālā ansambļa "Vivo" un draugu koncerts

11-12-2017

  Svētdien Tīnūžu tautas namā noticis jauniešu vokālā ansambļa un draugu Adventa laika koncerts. Koncertā ansambļa "Vivo" sniegumu kuplināja koris "Stradiņi". Koncerta ievaddaļā "Vivo" izpildīja savas mīļākās dziesmas, kam sekoja Adventa laika skaņdarbi.      

Lasīt vairāk

Jauno pianistu pieredze starptautiskajos un Latvijas konkursos

11-12-2017

  Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas skolotājas Rimmas Pudānes jaunās pianistes Rūta Lejiņa (2.klase) un Lība Luīze Eltermane (5.klase) gada nogalē ir piedalījušās konkursos, un guvušas ļoti nozīmīgu un motivējošu konkursu pieredzi, stresa noturības pārbaudi un iespaidus.

Lasīt vairāk

Daugavas prospekta tirdziņš

10-12-2017

  10.decembrī Ikšķilē Ziemassvētku noskaņās notika Daugavas prospekta tirdziņš, kuru ar Ikšķiles novada pašvaldības atbalstu organizēja veikals “Labumu bode”. No pusdienas laika līdz pat vakaram Ikšķiles novada iedzīvotāji un viesi varēja nesteidzīgi izstaigāt tirdziņu, apmeklēt eglīšu rotājumu izgatavošanas radošo darbnīcu, kurā darbojās biedrība “Rasas krāsas”, kā arī naksnīgā atmosfērā noklausīties brīnišķīgu kamermūzikas koncertu “Nakts mūzika” ar Ievas Šablovskas (arfa), Sondras Lejmalnieces...

Lasīt vairāk

“Lai sveces iedegas...”

08-12-2017

Tīnūžu pamatskolā pirmdien, 4. decembrī, kopīgā pasākumā tika iedegta pirmā svecīte Adventes vainagā. Kā savā uzrunā minēja direktora vietniece Ineta Seile “Adventa laiks ir Ziemassvētku gaidīšanas laiks, kas tiek uzskatīts par pārdomu laiku, kad mūsu domām ir milzīgs spēks, un tas, ko mēs šajā laikā domāsim un vēlēsimies, vēlāk arī piepildīsies.” Ļoti patīkams viesis Tīnūžu pamatskolā bija Ikšķiles evaņģēliski luteriskās draudzes...

Lasīt vairāk

Bērnudārzam "Čiekuriņš"- Spāru svētki (video)

07-12-2017

Vēl pavisam nesen, šā gada 24.maijā, jaunās pirmsskolas izglītības iestādes “Čiekuriņš” pamatos tika iemūrēta kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm.  7.decembrī bērnudārza būvei jau tika svinēti Spāru svētki.

Lasīt vairāk

Ikšķiles vidusskola (reģ.nr. 4313900190) aicina pieteikties kandidātu matemātikas skolotāju vakancei

07-12-2017

Informācija par matemātikas skolotāja vakanci Darba līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku. Darba laiks: 18 stundas nedēļā (3 dienas) Darba alga: līdz 900.00 EUR par 1 likmi (30.stundas)   Būtiskākie darba pienākumi: Pildīt skolotāja pienākumus, vadot matemātikas stundas. Sadarboties ar citu mācību priekšmetu skolotājiem. Veikt individuālo darbu ar skolēniem, lai izskaidrotu nesaprotamo mācību vielu, radītu viņos motivāciju mācīties un attīstītu sadarbības un komunikācijas prasmes. Izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem...

Lasīt vairāk

Jaunākās foto galerijas