Vārda dienu svin: Līga

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Invalīdu biedrības kopsapulce (video)

Invalīdu biedrības kopsapulce 13 Invalīdu biedrības kopsapulce 11

30.janvārī Ikšķiles novada Veselības un sociālo lietu pārvaldē notika ikgadējā Ikšķiles Invalīdu biedrības kopsapulce. Tajā piedalījās vairāk kā trīsdesmit biedru, kas aktīvi iesaistās dažādos pasākumos.

Video: Fakti.lv

Pirms kopsapulces klātesošos uzrunāja Ikšķiles novada domes priekšsēdētāja vietniece Dace Kļaviņa, kura  aicināja visus būt aktīviem un paust savu viedokli par to, ko mūsu novadā vajadzētu uzlabot, kā novada vidi sakārtot tā, lai padarītu to ērtu, patīkamu  iedzīvotājiem. Viņa uzsvēra, ka ne vienmēr vajadzīgi lieli finansiāli ieguldījumi, lai atrisinātu kādu problēmu. Jau trešo gadu Invalīdu biedrība ir radusi mājas Ikšķiles novada Veselības un sociālo lietu pārvaldes telpās. Tās vadītājs Juris Sartovs savā uzrunā klātesošajiem akcentēja: “Svarīgi, lai jūs neuzturētos tikai mājās, bet sanāktu kopā un saturīgi pavadītu laiku.” Abi pašvaldības pārstāvji teica paldies sadarbības partneriem, jo īpaši- Ikšķiles Invalīdu biedrības priekšsēdētājam Oskaram Počkajam par ieguldīto laiku un darbu biedrības jautājumu risināšanā. Savukārt Počkaja kungs pateicās pašvaldībai, kura savu iespēju robežās vienmēr ir centusies atbalstīt biedrību. Pēc uzrunām un maza PII “Urdaviņa” bērnu muzikālā sveiciena, notika biedrības kopsapulce, kurā tās priekšsēdētājs sniedza finansiālo atskaiti par 2016.gadu, kā arī pārrunāja aktuālos jautājumus.

Invalīdu biedrības kopsapulce 6 Invalīdu biedrības kopsapulce 7

Invalīdu biedrības kopsapulce 1 Invalīdu biedrības kopsapulce 2

Invalīdu biedrības kopsapulce 8 Invalīdu biedrības kopsapulce 9

Invalīdu biedrības kopsapulce 10 Invalīdu biedrības kopsapulce 12

Invalīdu biedrības kopsapulce 3 Invalīdu biedrības kopsapulce 4

 

 

 

 

 

 
 
 

Aktualitātes

Koncertuzvedums “Īs(t)a pamācība mīlēšanā”

23-06-2017

22.jūnijā Ikšķiles estrādē izskanēja koncertuzvedums “Īs(t)a pamācība mīlēšanā” - režisora Intara Rešetina un dramaturga Egīla Šņores interpretācija par mīlestības tēmu Dailes teātra aktieru izpildījumā. Lomās iejutās: Āris Rozentāls, Mirdza Martinsone, Vita Vārpiņa, Ērika Eglija, Inita Sondore, Akvelīna Līvmane, Velta Straume, Marģers Eglinskis un citi. Par iestudējumu “Īs(t)a pamācība mīlēšanā” Rešetins teicis: “Latviešu tautai vajag vairāk mīlēt, mīlēties un mīļoties – ļauties tam...

Lasīt vairāk

Medicīniskās palīdzības saņemšana Līgo un Jāņu brīvdienās

22-06-2017

Pirms gaidāmajām Līgo un Jāņu brīvdienām, no 23. līdz 25. jūnijam, Nacionālais veselības dienests (NVD) vērš iedzīvotāju uzmanību uz medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējām svētku laikā.

Lasīt vairāk

Ikšķiles novada airētājiem panākumi Jaunzēlandē

22-06-2017

  No 24.–28. aprīlim Jaunzēlandē, Auklendā notika Pasaules Masters spēles 2017’ (2017 World Masters Games) 28 sporta veidos startēja apmēram 28 000 dalībnieki attiecīgās vecuma grupās.

Lasīt vairāk

LĢIA veiks apsekošanas darbus Ikšķiles novada teritorijā

22-06-2017

Laikā no š.g. 26.līdz 29. jūnijam Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras darbinieki veiks lauku apsekošanas darbus daļēji arī Ikšķiles novada pašvaldības teritorijā. Šie darbi notiek topogrāfiskās kartes M1:10 000 izgatavošanas ietvaros.

Lasīt vairāk

Pirmais jauniešu apmaiņas projekts Ikšķilē

22-06-2017

12. augusts ir starptautiskā Jaunatnes dienas. Pasaulē tā tiek atzīmēta ar mērķi izkopt jauniešu radošo darbību, radot jaunatnes dažādības attīstībai un kultūras sekmēšanai labvēlīgu vidi. Tīras vides nodrošināšana mūsdienās ir kļuvusi ļoti aktuāla un ieguvusi prioritāru nozīmi, tāpēc jauniešu mēneša ietvaros no 20.augusta līdz 27.augustam Ikšķile novadā tiks īstenots Erasmus+ mobilitātes projekts “Radošās durvis uz vides aizsardzību”.

Lasīt vairāk

Ikšķiles mākslinieki aicina baudīt vasaru mākslas noskaņās

22-06-2017

   Izcilais spāņu mākslinieks Pablo Ruiss Pikaso ir teicis: “Visi bērni ir mākslinieki. Problēma ir, kā palikt māksliniekam, kad jūs izaugat.”

Lasīt vairāk

Vilsona 1.posms ir noslēdzies

22-06-2017

  Pirmais posms ir veiksmīgi noslēdzies. Forši cilvēki un labs laiks rezumējās ar sīvām un interesantām pludmales volejbola cīņām!

Lasīt vairāk

Stadiona (Skolas ielā 2, Ikšķilē) darba laiks Līgo un Jāņu laikā

22-06-2017

Stadiona (Skolas ielā 2, Ikšķilē) darba laiks Līgo un Jāņu laikā:piektdien, 23.jūnijā, stadiona darba laiks tiek noteikts no plkst. 8:00 līdz 17:00;sestdien, 24.jūnijā, stadiona darba laiks tiek noteikts no plkst. 12:00 līdz 22:00.

Lasīt vairāk

Jaunākās foto galerijas