Vārda dienu svin: Agija, Aldonis

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Invalīdu biedrības kopsapulce (video)

Invalīdu biedrības kopsapulce 13 Invalīdu biedrības kopsapulce 11

30.janvārī Ikšķiles novada Veselības un sociālo lietu pārvaldē notika ikgadējā Ikšķiles Invalīdu biedrības kopsapulce. Tajā piedalījās vairāk kā trīsdesmit biedru, kas aktīvi iesaistās dažādos pasākumos.

Video: Fakti.lv

Pirms kopsapulces klātesošos uzrunāja Ikšķiles novada domes priekšsēdētāja vietniece Dace Kļaviņa, kura  aicināja visus būt aktīviem un paust savu viedokli par to, ko mūsu novadā vajadzētu uzlabot, kā novada vidi sakārtot tā, lai padarītu to ērtu, patīkamu  iedzīvotājiem. Viņa uzsvēra, ka ne vienmēr vajadzīgi lieli finansiāli ieguldījumi, lai atrisinātu kādu problēmu. Jau trešo gadu Invalīdu biedrība ir radusi mājas Ikšķiles novada Veselības un sociālo lietu pārvaldes telpās. Tās vadītājs Juris Sartovs savā uzrunā klātesošajiem akcentēja: “Svarīgi, lai jūs neuzturētos tikai mājās, bet sanāktu kopā un saturīgi pavadītu laiku.” Abi pašvaldības pārstāvji teica paldies sadarbības partneriem, jo īpaši- Ikšķiles Invalīdu biedrības priekšsēdētājam Oskaram Počkajam par ieguldīto laiku un darbu biedrības jautājumu risināšanā. Savukārt Počkaja kungs pateicās pašvaldībai, kura savu iespēju robežās vienmēr ir centusies atbalstīt biedrību. Pēc uzrunām un maza PII “Urdaviņa” bērnu muzikālā sveiciena, notika biedrības kopsapulce, kurā tās priekšsēdētājs sniedza finansiālo atskaiti par 2016.gadu, kā arī pārrunāja aktuālos jautājumus.

Invalīdu biedrības kopsapulce 6 Invalīdu biedrības kopsapulce 7

Invalīdu biedrības kopsapulce 1 Invalīdu biedrības kopsapulce 2

Invalīdu biedrības kopsapulce 8 Invalīdu biedrības kopsapulce 9

Invalīdu biedrības kopsapulce 10 Invalīdu biedrības kopsapulce 12

Invalīdu biedrības kopsapulce 3 Invalīdu biedrības kopsapulce 4

 

 

 

 

 

 
 
 

Aktualitātes

Veiks lauku apsekošanas darbus Ikšķiles novada teritorijā

29-03-2017

Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras Austrumu un Rietumu nodaļas darbinieki 2017.gadā veiks lauku apsekošanas darbus Ikšķiles novada teritorijā.

Lasīt vairāk

Veiks lauku apsekošanas darbus Ikšķiles novada teritorijā

29-03-2017

Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras Austrumu un Rietumu nodaļas darbinieki 2017. gadā veiks lauku apsekošanas darbus Ikšķiles novada teritorijā. Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra ir Aizsardzības ministrijas padotībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas saskaņā ar Ģeotelpiskās informācijas likumu un Ministru kabineta 2013.gada 9.jūlija noteikumos Nr.384  „Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras nolikums” noteiktajām funkcijām un uzdevumiem iegūst, sagatavo un atjaunina ģeotelpiskās informācijas pamatdatus, tai skaitā...

Lasīt vairāk

Senioru lasītāju klubiņam pieci gadi

29-03-2017

Šogad martā Ikšķiles novada Centrālās bibliotēkas Senioru lasītāju klubiņam apritēja piecu gadu darbības laiks.

Lasīt vairāk

Izsludina pieteikšanos Zemkopības ministrijas konkursam “Sējējs 2017”

29-03-2017

  Zemkopības ministrija (ZM) aicina lauku uzņēmējus, jaunos zemniekus, kā arī ģimenes laukos pieteikties lauksaimnieku vidū iecienītajam konkursam “Sējējs 2017”. Izvirzīt pretendentus konkursam aicinātas ne tikai pašvaldības, lauksaimnieku un pārtikas ražotāju nevalstiskās organizācijas, bet arī lauku attīstības konsultanti. Konkursa dalībniekus šogad vērtēs astoņās nominācijās un tiks pasniegta arī balva par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā.

Lasīt vairāk

Ceļojums uz Āfriku

29-03-2017

16. martā “Pienenīšu” grupa no PII “Urdaviņa” devās uz Carnikavu. Pēc stjuartes uzaicinājuma sēdāmies lidmašīnā, lai sāktu savu ceļojumu kopā ar pazīstamo pasaku tēlu Ieviņu. Āfrikā ieradāmies mēs un ceļotāji no citām PII iestādēm.

Lasīt vairāk

Satiksmes ierobežojumi Strēlnieku ielas posmā

29-03-2017

Ikšķiles novada pašvaldība informē, ka sakarā ar Ikšķiles vidusskolas pārbūves darbiem no 22. marta līdz 30. jūnijam periodiski tiks slēgta satiksme Strēlnieku ielā.

Lasīt vairāk

Jaukas atmiņas un lielisks žūrijas vērtējums kameransambļu konkursā Nīcā

29-03-2017

  Tepat, mūsu Latvijas Kurzemes Nīcā, 23.martā Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas kameransamblis, septiņu daiļo jauno mūziķu sastāvā- Amanda Patjano, Gabriella Konstantinova, Tīna Pauriņa, Alise Gita Bērziņa (vijole), Līva Elīza Andersone, Lauma Konceviča(čells), Una Grāvele (klavieres), pedagogu Anetes Krastiņas un Irēnas Šponbergas pavadībā, devās “iekarot” Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu klavieru duetu un mazo kameransambļu konkursa virsotnes. Mūsu kameransamblim tika piešķirts...

Lasīt vairāk

Noslēdzies sporta projektu konkurss

29-03-2017

Pavisam konkursā tika iesniegti desmit projektu pieteikumi. Konkursa rezultātā finansiāli tiek atbalstīti četru projektu īstenošana, veicinot sportisko aktivitāšu un sacensību organizēšanu Ikšķiles novadā.

Lasīt vairāk

Skolas teātra vēsturei veltīta izstāde Ikšķiles skolas muzejā

28-03-2017

  27. martā svinam Starptautisko teātra dienu. Arī mūsu skolā šajā laikā parasti notiek teātra pasākumi. Tā pagājušajā nedēļā 23. martā skolā bija tradicionālais starpnovadu teātra sporta turnīrs, kurā piedalījās skolēnu komandas no Ogres, Lielvārdes, Salaspils un Ikšķiles.

Lasīt vairāk

Jaunākās foto galerijas