Vārda dienu svin: Līva, Līvija, Andra

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Invalīdu biedrības kopsapulce (video)

Invalīdu biedrības kopsapulce 13 Invalīdu biedrības kopsapulce 11

30.janvārī Ikšķiles novada Veselības un sociālo lietu pārvaldē notika ikgadējā Ikšķiles Invalīdu biedrības kopsapulce. Tajā piedalījās vairāk kā trīsdesmit biedru, kas aktīvi iesaistās dažādos pasākumos.

Video: Fakti.lv

Pirms kopsapulces klātesošos uzrunāja Ikšķiles novada domes priekšsēdētāja vietniece Dace Kļaviņa, kura  aicināja visus būt aktīviem un paust savu viedokli par to, ko mūsu novadā vajadzētu uzlabot, kā novada vidi sakārtot tā, lai padarītu to ērtu, patīkamu  iedzīvotājiem. Viņa uzsvēra, ka ne vienmēr vajadzīgi lieli finansiāli ieguldījumi, lai atrisinātu kādu problēmu. Jau trešo gadu Invalīdu biedrība ir radusi mājas Ikšķiles novada Veselības un sociālo lietu pārvaldes telpās. Tās vadītājs Juris Sartovs savā uzrunā klātesošajiem akcentēja: “Svarīgi, lai jūs neuzturētos tikai mājās, bet sanāktu kopā un saturīgi pavadītu laiku.” Abi pašvaldības pārstāvji teica paldies sadarbības partneriem, jo īpaši- Ikšķiles Invalīdu biedrības priekšsēdētājam Oskaram Počkajam par ieguldīto laiku un darbu biedrības jautājumu risināšanā. Savukārt Počkaja kungs pateicās pašvaldībai, kura savu iespēju robežās vienmēr ir centusies atbalstīt biedrību. Pēc uzrunām un maza PII “Urdaviņa” bērnu muzikālā sveiciena, notika biedrības kopsapulce, kurā tās priekšsēdētājs sniedza finansiālo atskaiti par 2016.gadu, kā arī pārrunāja aktuālos jautājumus.

Invalīdu biedrības kopsapulce 6 Invalīdu biedrības kopsapulce 7

Invalīdu biedrības kopsapulce 1 Invalīdu biedrības kopsapulce 2

Invalīdu biedrības kopsapulce 8 Invalīdu biedrības kopsapulce 9

Invalīdu biedrības kopsapulce 10 Invalīdu biedrības kopsapulce 12

Invalīdu biedrības kopsapulce 3 Invalīdu biedrības kopsapulce 4

 

 

 

 

 

 
 
 

Aktualitātes

Ikšķilē noticis pašdarbības festivāls cilvēkiem ar invaliditāti "Skatuve ikvienam" (video)

26-02-2017

  Sestdien Ikšķiles vidusskolā norisinājās pirmais pašdarbības festivāls cilvēkiem ar invaliditāti "Skatuve ikvienam", kurā piedalījās dažādu biedrību un organizāciju pārstāvji no Latvijas un ārvalstīm.

Lasīt vairāk

Atbalsts putnkopības nozarei

24-02-2017

Lauku atbalsta dienests (LAD) izsludina piektās kārtas projektu iesniegumu pieņemšanu apakšpasākumā "Atbalsts profilaktiskajiem pasākumiem, lai mazinātu epizootiju un epifitotiju iespējamās sekas" putnkopības nozarei. Projektu pieteikumu pieņemšana notiks no 2017.gada 1.marta līdz 2017.gada 31.martam, kopējo publiskais finansējums ir EUR 900 000.

Lasīt vairāk

Matemātikas nedēļa Ikšķiles vidusskolā

23-02-2017

  Piektdien, 17. februārī ar apbalvošanu noslēdzās Ikšķiles vidusskolas sākumskolas matemātikas nedēļa.

Lasīt vairāk

Ikšķiles jaunie pianisti priecē ar panākumiem

22-02-2017

  Šogad Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas skolu klavierspēles klases audzēkņiem ir jāpaveic liels darbs kopā ar saviem pedagogiem, gatavojoties Valsts klavierspēles konkursam.

Lasīt vairāk

Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas jaunie vokālisti Latvijas labāko rindās

22-02-2017

  Trešdienas, 15.februāra pievakarē noslēdzās Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas Vokālā mūzika – Kora klase audzēkņu valsts konkursa fināls, kas divas dienas, 14. un 15.februārī, norisinājās Augusta Dombrovska Mūzikas skolā. Vokālās mūzikas konkursa finālā piedalījās 129 jaunie vokālisti no Latvijas mūzikas skolām desmit vecuma grupās. Mūsu skolu pārstāvēja divi audzēkņi – Kārlis Boldāns (1.klase), Kirills Visockis (6.klase), kuri bija...

Lasīt vairāk

Ikšķiles jaunie mākslinieki 7.starptautiskajā konkursā “Saules krasts- Brīnums”

22-02-2017

     I kšķiles Mūzikas un mākslas skolas jaunajiem māksliniekiem šis mācību gads ir piesātināts ar čaklu un radošu darbošanos gatavojoties skatēm, starpskatēm, izstādēm, daudziem konkursiem, kas tiek organizēti Latvijas un starptautiskā mērogā.

Lasīt vairāk

Aizvadīts seminārs „Sociālo prasmju treniņš 4- 7 gadīgiem bērniem”

22-02-2017

22. februārī  Ikšķiles novada Veselības un sociālo lietu pārvaldē notika bezmaksas seminārs “STOP programma- palīdzība bērniem ar uzvedības problēmām, viņu vecākiem un pedagogiem", uz kuru pulcējās ne tikai Ikšķiles novada, bet arī  pašvaldību speciālisti un skolotāji no kaimiņu novadiem. Semināra dalībnieki noklausījās Latvijas Universitātes psiholoģijas doktorantes Inese Lapsiņas stāstījumu par pētījumu  "Sociālo prasmju treniņi bērnu grupai", kurā piedalījās arī pedagogi...

Lasīt vairāk

Uz 2017.gada februāri LDC datubāze vēl aizvien reģistrēti tikai 39% suņu

21-02-2017

Nodibinājums “dzivniekupolicija.lv”, balstoties uz suņu apzīmēšanas un reģistrēšanas sociālo kampaņu četros Latvijas novados[1], kā arī tiesību normu un datu analīzi par pieciem gadiem (2012-2017), ir izstrādājis Informatīvu ziņojumu par suņu apzīmēšanu un reģistrēšanu Latvijā. Informatīvais ziņojums rāda, ka uz 2017.gada februāri valstī reģistrēti tikai 39% suņu, kas liecina, ka vēl aizvien suņu apzīmēšana un reģistrēšana Latvijas iedzīvotājiem nav pietiekami ērta...

Lasīt vairāk

Aizvadīts pirmais Turnīrs “Ikšķiles ziemas kauss 2017” 2010.gadā dzimušajiem

21-02-2017

  18.februārī Tīnūžos notika turnīrs telpu futbolā “Ikšķiles ziemas kauss 2017” 2010.g. dzim. un jaunākiem. Uz turnīru bija pieteikušās 8komandas, kas tika sadalītās 2 apakšgrupās - A un B. Komandas – FK Mārupe, OSC Ogre, FK Ikšķile-1, FK Ikšķile-2, FK Ikšķile-3, FK Ādaži/Carnikava, FC Carnikava/Ādaži un FC VEINA.

Lasīt vairāk