Vārda dienu svin: Marta, Dita

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Invalīdu biedrības kopsapulce (video)

Invalīdu biedrības kopsapulce 13 Invalīdu biedrības kopsapulce 11

30.janvārī Ikšķiles novada Veselības un sociālo lietu pārvaldē notika ikgadējā Ikšķiles Invalīdu biedrības kopsapulce. Tajā piedalījās vairāk kā trīsdesmit biedru, kas aktīvi iesaistās dažādos pasākumos.

Video: Fakti.lv

Pirms kopsapulces klātesošos uzrunāja Ikšķiles novada domes priekšsēdētāja vietniece Dace Kļaviņa, kura  aicināja visus būt aktīviem un paust savu viedokli par to, ko mūsu novadā vajadzētu uzlabot, kā novada vidi sakārtot tā, lai padarītu to ērtu, patīkamu  iedzīvotājiem. Viņa uzsvēra, ka ne vienmēr vajadzīgi lieli finansiāli ieguldījumi, lai atrisinātu kādu problēmu. Jau trešo gadu Invalīdu biedrība ir radusi mājas Ikšķiles novada Veselības un sociālo lietu pārvaldes telpās. Tās vadītājs Juris Sartovs savā uzrunā klātesošajiem akcentēja: “Svarīgi, lai jūs neuzturētos tikai mājās, bet sanāktu kopā un saturīgi pavadītu laiku.” Abi pašvaldības pārstāvji teica paldies sadarbības partneriem, jo īpaši- Ikšķiles Invalīdu biedrības priekšsēdētājam Oskaram Počkajam par ieguldīto laiku un darbu biedrības jautājumu risināšanā. Savukārt Počkaja kungs pateicās pašvaldībai, kura savu iespēju robežās vienmēr ir centusies atbalstīt biedrību. Pēc uzrunām un maza PII “Urdaviņa” bērnu muzikālā sveiciena, notika biedrības kopsapulce, kurā tās priekšsēdētājs sniedza finansiālo atskaiti par 2016.gadu, kā arī pārrunāja aktuālos jautājumus.

Invalīdu biedrības kopsapulce 6 Invalīdu biedrības kopsapulce 7

Invalīdu biedrības kopsapulce 1 Invalīdu biedrības kopsapulce 2

Invalīdu biedrības kopsapulce 8 Invalīdu biedrības kopsapulce 9

Invalīdu biedrības kopsapulce 10 Invalīdu biedrības kopsapulce 12

Invalīdu biedrības kopsapulce 3 Invalīdu biedrības kopsapulce 4

 

 

 

 

 

 
 
 

Aktualitātes

Rīgas HES ūdenskrātuvē samazinās ūdens līmeni

27-07-2017

Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi" (turpmāk - ZMNI) ir uzsākusi īstenot Rīgas HES ūdenskrātuves Ikšķiles un Ogres aizsargdambju atjaunošanas projektus.

Lasīt vairāk

Ieved pasauli savās mājās – uzņem apmaiņas skolēnu!

25-07-2017

Vidusskolēnu apmaiņas organizācija YFU Latvija aicina pieteikties viesģimenes apmaiņas skolēniem no Vācijas un Taizemes.

Lasīt vairāk

Ikšķiles novadā notikušas starpnovadu spēles invalīdiem (video)

21-07-2017

  20. jūlijā Tīnūžu pamatskolas stadionā un sporta hallē notika pirmais Ikšķiles novada Invalīdu biedrības organizētais sporta pasākums “Cilvēki ar invaliditāti sporto un var”! 

Lasīt vairāk

Notikušas ikgadējās lielākās zirgu jāšanas sacensības Ikšķiles novadā „Green Horse” kauss 2017

21-07-2017

  Kā jau tradicionāli 15. jūlijā noritēja ikgadējās lielākās zirgu jāšanas sacensības Ikšķiles novadā „Green Horse” kauss 2017, iejādes disciplīnā.Kā jau tradicionāli 15. jūlijā noritēja ikgadējās lielākās zirgu jāšanas sacensības Ikšķiles novadā „Green Horse” kauss 2017, iejādes disciplīnā.

Lasīt vairāk

22. jūlijā Ikšķilē notiks līdz šīm vēl nebijis pasākums - X-CHILL!

19-07-2017

Sestdien, 22. jūlijā, Ikšķiles skeitparkā (Lupīnu ielā) notiks sacensības ekstrēmajos sporta veidos (SKATEBOARD x INLINE x BMX FREESTYLE). Sākums pulksten 12.00, uz sportisko pasākumu laipni aicināti ne tikai dalībnieki, bet arī skatītāji un līdzjutēji!

Lasīt vairāk

Zīmelis un Jaunslaviete ātrākie “OGRE-IKŠĶILE MTB KAUSS 2017” velosacensībās

18-07-2017

  Pagājušās brīvdienās, 15. jūlijā, dabas parka "Zilie kalni" teritorijā, jau septīto gadu pēc kārtas norisinājās tradicionālās riteņbraukšanas sacensības – "OGRE-IKŠĶILE MTB KAUSS 2017", kopumā pulcējot gandrīz 400 sacensību dalībniekus.

Lasīt vairāk

Rīgas HES ūdenskrātuvē tiks samazināts ūdens līmenis

18-07-2017

Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi informē, ka saistībā ar Rīgas HES ūdenskrātuves Ikšķiles un Ogres aizsargdambju atjaunošanas projektiem, laika posmā no 15.augusta līdz 30.septembrim tiks samazināts ūdens līmenis. Darbi tiks veikti, lai nodrošinātu drošu Ikšķiles un Ogres dambju ekspluatāciju.

Lasīt vairāk

Ikšķilē noslēdzies otrais Starptautiskais operetes festivāls (video)

15-07-2017

   Ar grandiozu GALĀ koncertu sestdienas vakarā Ikšķilē noslēdzies otrais Starptautiskais operetes festivāls.

Lasīt vairāk

Ūdens kvalitāte Dubkalnu ūdenskrātuvē joprojām laba

14-07-2017

9.jūnijā Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts BIOR ir veicis ūdens analīzes Zilo kalnu teritorijā esošajā Dubkalnu ūdenskrātuvē. Saņemtās analīzes liecina, ka Dubkalnu ūdenskrātuvē ir tīrs ūdens, tajā nav konstatēts piesārņojums, līdz ar to tur ir atļauts peldēties. ATGĀDINĀM! Cilvēkiem, kam ir jūtīga imunsistēma ir novērota alerģiska reakcija – “peldētāju nieze”. Lai no tās izvairītos, uzreiz pēc peldes rūpīgi ir...

Lasīt vairāk

Jaunākās foto galerijas