Vārda dienu svin: Velta, Velda

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Nora Ikstena

Rakstniece, Dzintara Soduma balvas laureāte. “Ikšķiles novada Goda novadniece 2016”. 

Tituls piešķirts par izcilu literāro devumu Ikšķiles novada kultūras dzīves bagātināšanā, vēsturisko vērtību popularizēšanā un nozīmīgu ieguldījumu Latvijas rakstniecības attīstībā.

Gunārs Freidenfelds

Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas pedagogs, pūtēju orķestra diriģents. “Ikšķiles novada Goda novadnieks 2016”.

Tituls piešķirts par nozīmīgu ieguldījumu pūtēju orķestra tradīciju atjaunošanā un popularizēšanā Ikšķiles novadā, entuziasmu un aizrautību jaunās mūziķu paaudzes audzināšanā.

Sintija Vanaga

Ikšķiles vidusskolas Skolas padomes priekšsēdētāja. “Ikšķiles novada Gada cilvēks 2016”.

Tituls piešķirts par aktīvu, radošu un nesavtīgu darbu Ikšķiles vidusskolas Skolas padomē, skolēnu mācību izaugsmes veicināšanu un komunikācijas sekmēšanu starp vecākiem, skolotājiem un skolēniem.

Natālija Logina

Audēja amatiermeistare. „Ikšķiles novada GADA CILVĒKS 2015”.

Tituls piešķirts par nozīmīgu ieguldījumu kultūrvēsturiskā mantojuma - Ikšķiles jostas - darināšanas tradīciju atdzīvināšanā un popularizēšanā.

Maira Līduma

Ikšķiles vidusskolas skolotāja. „Ikšķiles novada GADA CILVĒKS 2015”.

Tituls piešķirts par radošu un pašaizliedzīgu darbu, vadot Ikšķiles vidusskolas 5.-9.klašu kori, un augstiem sasniegumiem XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku koru fināla konkursā.

Linda Ivanova

Ikšķiles vidusskolas skolotāja. „Ikšķiles novada GADA CILVĒKS 2015”.

Tituls piešķirts par radošu un pašaizliedzīgu darbu, vadot Ikšķiles vidusskolas 5.-9.klašu kori, un augstiem sasniegumiem XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku koru fināla konkursā.

Velta Krauze

Ilggadēja Tīnūžu pagasta sekretāre un dzimtsarakstu nodaļas vadītāja. GODA NOVADNIECE 2015. Tituls piešķirts par mūža ieguldījumu profesijā, kultūrvēsturisko vērtību izpētē un saglabāšanā, kā arī par aktīvu sabiedrisko darbību Ikšķiles novadā.

Karlovs Jānis

Mākslinieks-tēlnieks. GODA NOVADNIEKS 2014. Tituls piešķirts par izcilu ieguldījumu Latvijas mākslas attīstībā, valstiskuma apziņas stiprināšanā un Ikšķiles novada kultūrvides veidošanā.

Zobens Aleksandrs

Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas keramikas pasniedzējs. GODA NOVADNIEKS 2014. Tituls piešķirts par radošiem nopelniem kultūrā, ilggadīgu un nesavtīgu ieguldījumu jaunatnes audzināšanā un mākslas izglītībā.

Kulpe Roberts

Ikšķiles novada pensionāru biedrības „Saulgrieži” aktīvists. GODA NOVADNIEKS 2014. Tituls piešķirts par aktīvu, radošu un godprātīgu darbu, mūža ieguldījumu Ikšķiles novada sabiedriskajā dzīvē.

Kristīne Liberta

Biedrības „Ikšķiles Brīvā skola” dibinātāja un vadītāja. Ikšķiles novada GADA CILVĒKS 2014. Tituls piešķirts par nesavtīgu ieguldījumu alternatīvās pedagoģijas jomā, tautisko vērtību saglabāšanā un uzturēšanā, darbojoties biedrībā „Ikšķiles Brīvā skola”.

Jānis Rijnieks

Kaspars Freimanis 18.11.13 IMG 1875

Senioru ansambļa „Saulgrieži” vadītājs. Ikšķiles novada GODA NOVADNIEKS 2013. Apbalvojums piešķirts par mūža ieguldījumu amatiermākslas tradīciju veidošanā un kultūras dzīves attīstībā Ikšķiles novadā.

Roberts Jansons

Kaspars Freimanis 18.11.13 IMG 1958

Atmodas laika aktīvists, daudzu vēsturisku fotogrāfiju un plakātu autors. Ikšķiles novada GODA NOVADNIEKS 2013. Apbalvojums piešķirts par mūža ieguldījumu Latvijas valsts neatkarības atjaunošanā un sabiedriski nozīmīgo notikumu atspoguļošanā.

Jānis Hartmanis

Kaspars Freimanis 18.11.13 IMG 1911

Atvaļināts pulkvedis, vēsturnieks. Ikšķiles novada GODA NOVADNIEKS 2013. Apbalvojums piešķirts par nozīmīgu ieguldījumu Ikšķiles novada pilsoniskās sabiedrības mantojuma apzināšanā.

Maija Poriete

Kaspars Freimanis 18.11.13 IMG 1878

Ikšķiles kapu pārzine. Ikšķiles novada GADA CILVĒKS - 2013. Apbalvojums piešķirts par pašaizliedzīgu un godprātīgu darbu sakoptas vides veidošanā un uzturēšanā Ikšķiles novadā.

Kaspars Špēlis

Kaspars Freimanis 18.11.13 IMG 1881

Tīnūžu kultūras mantojuma centra „Tīnūžu muiža” vadītājs. Ikšķiles novada GADA CILVĒKS - 2013. Apbalvojums piešķirts par ieguldījumu Ikšķiles novada militāri vēsturiskā mantojuma saglabāšanā un jauniešu patriotiskajā audzināšanā.

Didzis Apsītis

Kaspars Freimanis 18.11.13 IMG 1883

Vidējās paaudzes deju kolektīva „Upe” vadītājs. Ikšķiles novada GADA CILVĒKS - 2013. Apbalvojums piešķirts par entuziasmu, darba sparu un aktivitāti, vadot vidējās paaudzes deju kopu „Upe”, un Ikšķiles novada tēla popularizēšanu.

Janīna Liepiņa

Pensionāru biedrības „Saulgrieži” vadītāja. Ikšķiles novada „GODA NOVADNIEKS 2012. Apbalvojums piešķirts par nozīmīgu ieguldījumu Ikšķiles novada kultūras un sabiedriskajā dzīvē, vadot pensionāru biedrību "Saulgrieži”.

Silvija Ķeze

Ikšķiles novada „GODA NOVADNIEKS 2012. Ilggadēja kultūras darbiniece.Apbalvojums piešķirts par mūža ieguldījumu Ikšķiles novada kultūrvēsturisko tradīciju saglabāšanā un uzturēšanā.

Jānis Rudzītis

Bijušais Ikšķiles novada domes priekšsēdētāja vietnieks. Ikšķiles novada GODA NOVADNIEKS 2012. Apbalvojums piešķirts par pilsoniskās apziņas aktivizēšanu Latvijas Atmodas gados un nozīmīgo ieguldījumu Ikšķiles novada izveidē.

Līva Zēna

Ikšķiles Dienas centra fizioterapeite. Ikšķiles novada GADA CILVĒKS - 2012. Apbalvojums piešķirts par ieguldījumu veselīga dzīvesveida popularizēšanā un godprātīgu darbu Ikšķiles novadā.

Juris Kļaviņš

Baznīcas kora diriģents un ansambļa "Nona” vadītājs. Ikšķiles novada GADA CILVĒKS - 2012. Apbalvojums piešķirts par nozīmīgu ieguldījumu kultūras dzīves attīstībā un Ikšķiles novada tēla popularizēšanā.

Anris Rikters

Ikšķiles novada pašvaldības autobusa vadītājs. Ikšķiles novada GADA CILVĒKS - 2012. Apbalvojums piešķirts par pašaizliedzīgu un godprātīgu darbu  Ikšķiles  novada labā.

Igors Miglinieks

Basketbola treneris, Igora Miglinieka sporta skolas dibinātājs. Ikšķiles novada GADA CILVĒKS - 2012. Apbalvojums piešķirts par ieguldījumu Ikšķiles novada sporta dzīves attīstībā un jaunās paaudzes audzināšanā.